V Komunitním centru Fénix se můžete vzdělávat i aktivně trávit volný čas


+420 774 740 881 (Po-Pá: 8.00 - 16.00)

kontakt@fenix-centrum.cz

Vyplňte vstupní dotazník

V lednu jsme zahájili činnost Komunitního centra. Aktivity flexibilně přizpůsobujeme lidem s duševním onemocněním, veřejnosti i neformálně pečujícím. Zatím je největší zájem o vzdělávací a společenské aktivity. Ve skupině Mozkovna trénujeme paměť, pozornost, logické myšlení apod., v rámci společenských a kulturních aktivit jezdíme na výlety, chodíme ven mezi lidi. Velmi oblíbené je také Kulinářské dopoledne.

Prostor máme také pro veřejnost ve formě workshopů, diskuzí či přednášek na téma duševních onemocnění i dalších souvislostí. Pro příbuzné, neformálně pečující je každý měsím přichystaný "Můj šálek kávy", kde je prostor promluvit si bez předsudků, obviňování, v klidu...

Program aktivit uvádíme na facebooku, našem webu. V papírové podobě ho najdete v naší budově. Některé aktivity jsou uvedeny v "KAM v Kyjově".

Jste srdečně zváni. 

 

Komunitní centrum - výlet do Brna

Kulinářské dopoledne v Komunitním centru

Komunitní centrum Fénix - podpora společenského vyžití

Komunitní centrum funguje v rámci projektu „Budujeme komunitu od úsvitu do úsvitu“ – podpora komunitní práce a fakultativních sociálních činností pro území MAS Kyjovské Slovácko v pohybu.

Partneři