Denní stacionář


+420 774 740 881 (Po-Pá: 8.00 - 16.00)

kontakt@fenix-centrum.cz

Vyplňte vstupní dotazník

DENNÍ POBYT

Denní stacionář je místem pro osoby s duševním onemocněním, zejména pro lidi trpící Alzheimerovou chorobou nebo jiným typem demence, kteří se z důvodu svého postižení ocitli v nepříznivé sociální situaci a potřebují pomoc při péči o vlastní osobu, zajištění soběstačnosti a při udržení důstojného zařazení do společnosti.

CO VÁS U NÁS ČEKÁ

Budete se u nás cítit jako doma a poskytneme Vám potřebné bezpečí. Můžete trávit čas v relaxačním koutu, pracovní zóně nebo se s pomocí našich pracovníků můžete zapojit do dění v kuchyňce, na zahrádce nebo do péče o naše zvířátka. Trávit čas u nás můžete každý pracovní den zpravidla od 7-17 hod.

PODPORA A PÉČE

Poskytneme Vám podporu či péči v těch činnostech, které již nezvládáte vykonávat sami (např. při osobní hygieně, oblékání, podávání stravy, doprovod při chůzi atd.). Snažíme se podporovat a udržet Vaše schopnosti a dovednosti co nejdéle a respektovat Vaši individualitu a dlouhodobé zvyklosti, rituály a zájmy. Součástí našich služeb je i bezplatné sociální poradenství.

VSTŘÍCNÝ PERSONÁL

Tým Denního stacionáře tvoří kvalifikovaní pracovníci. Citlivým, tolerantním a vstřícným přístupem se snaží, abyste se u nás cítili spokojeně a váš život byl smysluplný a důstojný. K lepšímu pochopení vašich potřeb a vzájemnému porozumění pomáhá poznání vašeho životního příběhu.

Partneři