Podpořte násPřidejte se k námDaří se nám

Právě hledáme tyto pozice

Sociální pracovník

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici sociální pracovník na 1,0 úvazku do služby sociální rehabilitace. Posláním týmu sociální rehabilitace Fénix je pomáhat rozvíjet a posilovat schopnosti a dovednosti dospělým lidem s duševním onemocněním, aby mohli žít v prostředí podle své volby, co nejspokojeněji a nejsamostatněji.

Náplň práce na této pozici obnáší veškerou činnost spojenou se zákonem 108/2006 sb. - o sociálních službách, § 70 - sociální rehabilitace.

Další náplň práce spojená s touto pozicí:

Nabízíme:

Požadujeme:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala kontaktujte nás. Nástup možný ihned.

Mgr. Tomáš Galan, vedoucí sociální rehabilitace
Tel.: +420 720 504 640
mail.: galan@fenix-centrum.cz

Adiktolog

Do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici "adiktolog" na 0,5 úvazku do adiktologické ambulance. Jedná se především o terapeutickou práci s klienty (individuální, skupinová) – uživateli návykových látek a rodinných příslušníků ve spolupráci s psychiatrem.

Psychoterapeutický výcvik (i započatý) a praxe v oboru závislostí výhodou. Dále požadujeme trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC, kreativní přístup a motivaci k práci s cílovou populací klientů, ochotu učit se a schopnost pracovat v týmu.

Kromě zajímavé práce a skvělého týmu nabízíme i zajímavou práci.

Zajímá-li Vás adiktologie, sociální práce a služby pro uživatele drog, ozvěte se nám.

Nástup možný ihned.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na email: jaroslavkliment@quick.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Údaje a fakturace

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. / 696 63, Žeraviny 21

IČ: 29369266 / DIČ: CZ29369266

Číslo účtu: 107-3045130267/0100