Podpořte násPřidejte se k námDaří se nám

Centrum vzdělávání

Jednou z oblastí, které se obecně prospěšná společnost Fénix věnuje, je realizace vzdělávacích programů pro profesionály v pomáhajících profesích – pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky, zdravotníky, management a také programů pro pedagogické pracovníky.

Vzdělávací programy jsou  akreditovány Ministerstvem práce a sociálních věcí a Ministerstvem školství a tělovýchovy. Dále je možné udělit kredity také zdravotníkům, v rozsahu 4 kreditních bodů.

Všichni lektoři vzdělávacích programů jsou odborníky ve svém oboru s mnohaletou zkušeností, kteří v současné době působí v přímé práci s klienty a mají tak každodenní kontakt s praxí.

Všechny potenciální zájemce o vzdělávací programy považujeme za odborníky ve svém oboru a našim cílem je předat jim znalosti a dovednosti, které vycházejí z naší odbornosti a především z reálné praktické zkušenosti.

Vzdělávání tedy vnímáme jako setkání, které staví na odbornosti příjemce a současně se ji snaží obohatit o nový rozměr, jako setkání odborníka s odborníky.

Více než polovina sumy z platby za kurzy je investována do zajištění provozu Sociálně - psychiatrického centra - Fénix, o.p.s. a vrací se tedy tímto způsobem zpět k potřebným. 

 

Kontakt:

Mgr. Tomáš Galan

+420 720 504 640

galan@fenix-centrum.cz

 

SOCIÁLNÍ SLUŽBY

ŠKOLSTVÍ

OTEVŘENÉ KURZY

SUPERVIZE

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Údaje a fakturace

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. / 696 63, Žeraviny 21

IČ: 29369266 / DIČ: CZ29369266

Číslo účtu: 107-3045130267/0100

© Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.